Pratite nas na twitter
facebook

Dalmacija, Hrvatska
Current weather in LDSP
OMIŠ
9 °C
Pretraga smještaja

Pansion RiB *** - Objektový kód 11 - BrelaInformacije o objektu

Vzdálenost na letiště: 65000
Vzdálenost od pláže: 100
Vzdálenost města: 100
Vzdálenost do obchodů: 200
Vzdálenost od restaurace: 200
Vzdálenost k moři: 100

Opis:

V Brele jen 100 m od pláže se nachází malý soukromý penzion R+B. Penzion má 8 dvoulůžkových vkusně vybavených pokojů. Každý pokoj má balkón s pohledem na moře, sprchu, WC, TV, minibar, ventilátor, trezor. V penzionu je výtah.

 

Brela


Brela jsou malé turistické město na Makarské riviéře. Bohatstvím Brel je křišťálově čisté moře, 6 km přírodních oblázkovitých pláží, vůně a krása borovicového lesa, jenž je z větší části chráněnou památkou kulturního přírodního dědictví. Jsou zde četné pěší stezky, které se navzájem proplétají od promenády podél moře a vedou přes stare vísky, (pyšnící se starou dalmátskou architekturou), až k samotným vrcholkům hory Biokovo.

Díky kulturnímu a přírodnímu bohatství Brela hrají významnou roli v cestovním ruchu Makarské riviéry od jeho samotného počátku. Brela i dnes pokračují v dlouhé tradici kvalitní turistické nabídky díky pohostinnosti svých obyvatel, pohodlnému ubytování, tradiční dalmátské kuchyni, výběru místních vín, zábavě a písni.

Prohlédněte si tuto naši stránku a zjistěte zajímavé údaje o Brelech, a poté přijeďte, abyste se přesvědčili, že ten, kdo jednou navštíví Brela, se sem vždy vrací. Obec Brela se skládá ze dvou osad: Gornja Brela ležící v zabiokovském prostoru, téměř celá osada se nalézá uvnitř Přírodního parku Biokovo, a Brela čítající několik vísek s každé strany magistrály. Největší jsou Soline a Donje Selo.


povratak